Emlak Konut

EN AR

Tamamlanan Proje

AVRUPA KONUTLARI BAŞAKŞEHİR

İstanbul’un yeni cazibe ve yaşam merkezinde yükselen Avrupa Konutları Başakşehir, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. Havalimanı bağlantı yollarına yakın bir konumda bulunuyor.

72.706 m2 arsa üzerinde, 3 parselden oluşan, 244.325 m2 inşaat alanına sahip Avrupa Konutları Başakşehir’de,  modern mimariye sahip 11 Blok, 941 daire ve temel ihtiyaçların karşılanabileceği 27 ticari ünite yer alıyor.

Tamamı geniş ve ferah dairelerin bulunduğu projede, 124 metrekareden başlayan 2+1, 162 metrekareden başlayan 3+1, 200 metrekareden başlayan 4+1 ve 277 metrekareden başlayan 5+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Yeşili ve mavisiyle peyzaja büyük yer ayrılan Avrupa Konutları Başakşehir’de, toplam 4.500 metrekarelik alanı süs havuzları oluşturuyor. Projede bulunan 2 adet sosyal tesisin içinde; kadın ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanan kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness salonu, hamam, sauna ve buhar odası sporu yaşamın bir parçası haline getiriyor.

Projenin hemen yanı başında yer alan park alanında ise futbol, basketbol, voleybol sahaları; tenis kortları, yürüyüş yolları ve dinlenme alanları ile sağlıklı bir yaşam sunuluyor.

 

9 ihtisas hastaneli Sağlık Kent’e, Kent Meydanı’na ve Şehir Parkı’na komşu olan Avrupa Konutları Başakşehir, bölgedeki okullara da yürüme mesafesinde yer alıyor.

Proje Görselleri :