Emlak Konut

EN AR

Tamamlanan Proje

DUMANKAYA MİKS

Bazı değerler bir araya gelir, daha yüksek bir değer oluşturur.

Dumankaya, Avrupa Yakası’nın yeni cazibe merkezi, Halkalı bölgesinin modern yüzü Atakent’te her yönden çok değerli bir projeye imza atıyor: Dumankaya Miks

Dumankaya Miks, yüksek değerlerin kalbinde yer alıyor. İstanbul’un en büyük eğlence ve fuar merkezi olacak eşsiz bir parka, Temapark’a komşu…

Dumankaya Miks Projesi, 30 dönümlük bir alana inşa edilecek olup konut ve ticari alanları bir arada sunan iki rezidance bloktan oluşuyor. İçerisinde 657 konut, 72 adet ticari ve 7 adet ofis ile 736 adet bağımsız bölüm yer alıyor. Dikey konsepti ve fark yaratan mimarisi ile ön plana çıkan Dumankaya Miks, günümüz trendlerine uygun optimum kullanım alanları sunmaktadır.

39-41 m² aralığında değişen Stüdyo, 56-135 m² aralığında değişen 1+1, 97-99 m² aralığında değişen 2+1 dairelerin yanı sıra banka, restoran, eczane, terzi, kuru temizleme, alışveriş alanı, mağazalar ve home ofislerden meydana gelen ticari üniteleri ile Dumankaya Miks, İstanbul’un hızlı yaşamına ayak uyduracak konforlu, dinamik, rahat yaşam alanı sağlayan rezidance daireleri ve tüm ihtiyaçları karşılayacak ticari alanları ile kaliteli bir yaşam sunmaktadır.

Dumankaya Miks, sunacağı standartlar üstü servislerle sizi premium bir hayata davet ediyor

Dumankaya Miks Projesi'nin TEM’in hemen yanı başında olan stratejik konumu ve Türkiye’nin ilk Temapark’ına komşu olması, ayrıca 544 yatak kapasiteli Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Olimpiyat Stadı, Masko Mobilyacılar Çarşısı, İkitelli Organize Sanayii, İstoç ile Yeşilköy Atatürk Havalimanı gibi yerlere yakın konumda oluşu, yatırım değerini en üst seviyelere taşımaktadır. Dumankaya Miks, Temapark Türkiye’nin ilk ve en büyük sosyal projesi olup, 150.000 dönüm arazi üzerine konumlanacak ve içerisinde AVM, Alışveriş caddesi, Eğlence Merkezi, Fuar ve Kongre Merkezi, Sağlık Merkezi, Oteller gibi farklı temaları bir arada sunacak olan Temapark’ta 4000 kişinin istihdam etmesi ve ziyaretçi sayısı olarak da İstanbul’un cazibe merkezi olması planlanmaktadır. Dünyadaki Temapark örneklerine bakıldığında Halkalı bölgesinde yer alacak Temapark’ın farklı temaları bir araya toplayarak kalabalıkları çekeceği kaçınılmaz bir gerçektedir.

 

Proje Görselleri :