Emlak Konut

EN AR

Tamamlanan Proje

EBRULİ ISPARTAKULE

600 MİLYON TL’LİK YATIRIMLA HAYATA GEÇİYOR

 

İstanbul’un nitelikli konut bölgesinde 600 milyon TL’lik yatırım bedeli ile hayata geçirilen proje, gözde yatırım aracı olarak konut alıcıları tarafından büyük ilgi görüyor.

Modern yaşam alanları sunan Ebruli Ispartakule, lüks ve konforlu detaylarla sahip daire seçenekleri ile öne çıkıyor. 4 katlı konaklar ile 28 katlı kulelerin yer aldığı Ebruli Ispartakule’de aile öncelikli yaşam yatırımcılara sunuluyor.

2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede 724 daire ve 52 cadde mağazası yer alıyor. Tamamı geniş ve ferah dairelerden oluşan Ebruli Ispartakule’de; 114 metrekareden başlayan 2+1, 162 metrekareden başlayan 3+1 ve 192 metrekareden başlayan 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.

ZENGİN SOSYAL YAŞAM ALANLARI SUNUYOR

 

Bölgenin talep gören konut projeleri arasında yer alan Ebruli Ispartakule, 41 bin 168 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

Özgüven Mimarlık’ın imzasının bulunduğu proje, peyzaj ve 6 bin metrekarelik geniş yeşil alanlarıyla konut alıcılarına ferah yaşam alanları sunuyor.

26 bin 895 metrekare alanın peyzaja ayrıldığı projede; kapalı yüzme havuzları,hobi odaları, ebru dersleri, fitness, hamam, sauna, buhar odaları bulunuyor.

Eğitim kurumlarının yer aldığı bir bölgede projelendirilen Ebruli Ispartakule’de kafe ve restoranların yanı sıra 1.050 araç kapasiteli kapalı otopark ile 774 metrekare büyüklüğünde sosyal tesis de yer alıyor.

ÇEVRECİ ÖZELLİKLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

 

Ebruli Ispartakule’nin ortak alanların aydınlatılmasında yenilenebilir enerji kullanımı devreye girerken otoparklarda da elektrikli şarj üniteleri yer alacak. Ayrıca, lavabo ve banyo suları gri su arıtma havuzunda arıtılarak peyzaj ve bahçe sulamasında değerlendirilecek.

Ebruli Ispartakule, enerji ve su tasarrufu özellikleriyle site sakinlerine katkı sağlayacak.

ULAŞIM AĞI İLE ÇEVRİLİ BİR LOKASYONDA YER ALIYOR

 

TEM Otoyoluna yakın bir noktada yükselen Ebruli Ispartakule ulaşım açısından son derece avantajlı bir konumda yer alıyor.

Çalışmaları devam eden Metro’ya yürüme mesafesinde bulunan proje; hizmete giren Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı yolları, 3. Havaalanı gibi projelerin kesişim noktasında yükseliyor.

Yüksek yatırım potansiyeline sahip projenin; TEM Otobanına 1 dakika, Atatürk Havalimanı’na 12 kilometre, 3. Havalimanı’na 24 kilometre mesafede yer alması Ebruli Ispartakule’yi şehrin gözde noktalarından biri haline getiriyor.