Emlak Konut

EN AR

Tamamlanan Proje

ISPARTAKULE

İstanbul'un en gözde yerleşim alanı Bahçeşehir'in hemen yanıbaşında hayata geçecek, 60.000 metrekare bina yerleşimi ve 500.000 metrekareden oluşan doğal yaşam alanı ile 6.000 konutluk dev bir proje.

Ispartakule modern şehircilik anlayışıyla inşa edilmiş, 8 ile 15 kat arası değişen 9 blok tipi, 66 m²'den 244 m²'ye kadar 30 farklı daire seçeneği ile birçok farklı ihtiyaç ve beğeniye hitap ediyor. 2009 yılı sonunda tamamlanacak olan projede 10 ada konutlara ayrılırken geri kalan 3 ada ise alışveriş ve eğlence merkezlerini barındıracak.

Radye temel tünel kalıp sistemi ile depreme son derece dayanıklı olarak inşa edilmekte olan Ispartakule'de güvenlik, sosyal yaşam yaşam ve sportif faaliyetler en ince detayına kadar düşünüldü. Özel viyadükle TEM'den direkt bağlantı ve yeni Ispartakule gişelerinden kolayca ulaşım da, Ispartakule'nin diğer avantajları arasında yer alıyor.

Trafik ve gürültüden uzak, yemyeşil bir alanda eşsiz Marmara Denizi ve Küçükçekmece Gölü Manzarası... Tüm ayrıntıları ile düşünülmüş bir yaşam kulübü...

Dış cephe ısı yalıtımı, mimari teknoloji ile birbirinden bağımsız tasarlanmış, balkonlarla ferah bir hayata açılan bir pencere...

TEM otoyolundan çıkar çıkmaz, yeni Ispartakule gişelerinden hemen sonra Ispartakule'nin girişinde yepyeni bir alışveriş ve yaşam merkezi. (Dünyaca ünlü markalar, restaurantlar, süpermarket, sinema salonu, çocuklar için eğlence alanları…)

Proje Görselleri :