Emlak Konut

EN AR

Tamamlanan Proje

KOORDİNAT ÇAYYOLU

Emlak Konut GYO güvencesiyle Türkiye’nin önemli inşaat firmalarından biri olan YP İnşaat;  Ankara’nın nezih semtleri arasında sayılan  Ümitköy’de “yaşamak için konfor, doğa, nitelikli mimari” birleşenlerini kullanarak ve “olmak istediğin yer” mottosuyla KOORDİNAT Çayyolu projesini, hedef kitlesinin beğenisine sunuyor.

Mimari detaylarının yanı sıra akılcı çözümleriyle de konforu arttırarak, kaliteli ve nitelikli yaşamayı sevenler için,  her detayı düşünülmüş bir yaşam projesi; KOORDİNAT Çayyolu...  

7’den 70’e her yaş grubunun ihtiyaçlarına cevap verebilen KOORDİNAT Çayyolu geniş vistası ile tüm Ankara manzarasına hakim bir konuma sahip. Yerleştiği konum özellikleri arasında yer alan, ihtiyacınız olan herşeye yakın mesafede olma ayrıcalığı KOORDİNAT Çayyolu’nun diğer avantajlı özellikleri arasında.

Estetik ve akılcı çözümleriyle Ankara’da pek çok kalıcı ve farklı projeye imza atmış Ace Mimarlık tarafından  projelendirilen KOORDİNAT Çayyolu; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve özel tip daire alternatifleri toplam 427 özel daire  ile herkesin kendini bulabileceği  yaşam önerileri sunuyor.

KOORDİNAT Çayyolu’nda yaşam; çatı teras bahçeleri, bahçe çıkışlı ve nitelikleri farklı olan daire tipleri ile beklentilerini  “sıradanlıktan uzak ve farklı bir boyutta”  yaşamayı sevenler için özel olarak  kurgulandı.

Güneş ve rüzgarın yönleri dikkate alınarak oluşturulmuş çevreye duyarlı mimarisi, yayaları site içinde özgür bırakacak bir peyzaj anlayışı benimsenerek, titizlikle tasarlandı.

KOORDİNAT Çayyolu’nun “ayrıcalıklı yeni yaşam anlayışı”ndaki sahipleri; konumlandığı yer ve mimarisi ile doğaya dost, şehir planına saygılı, kaliteli ve güvenli bir yaşam sizleri bekliyor.

Olmak istediğiniz yer’de...

KOORDİNAT Çayyolu’nda..

Proje Görselleri :