Emlak Konut

EN AR

Tamamlanan Proje

MAVİŞEHİR MODERN

İzmir Mavişehir'de sunduğu yaşam olanakları ile modern çağın gereksinimlerine cevap veren yepyeni bir yerleşim alanı oluşuyor.

Yaşam kalitesini yükselten, güvenliği, dayanıklılığı, çevreciliği ve konforu ön planda tutan yaklaşımı ile projeler geliştiren Gergül İnşaat tarafından, peyzajından çatısına her türlü detayı düşünülerek gerçekleştirilen Mavişehir Modern isimli proje bir konuttan fazlasını, şehrin konforunun doğa ile içiçe yaşanabildiği bir yaşam alanını vadediyor.

Kalite ve modern mimarinin buluştuğu Mavişehir Modern'de, insanı temel alan, standartların üstünde, modern, sağlıklı yaşanabilir iç ve dış mekanlar oluşturularak, konut ihtiyacının ötesinde çağdaş şehirciliğe de katkıda bulunuluyor.

Mavişehir Modern İzmir'in gelişime açık gözde bölgesi Mavişehir'de, İzmir Çevreyolu ve metro istasyonuna yakın konumda, aktivite ve alışveriş merkezlerine yürüyüş mesafesinde bulunuyor. Şehrin içinde, gürültü ve karmaşadan uzak konumu, planlanmış altyapısı ve güvenlik donanımları ile Mavişehir Modern yeni bir evden fazlasını sunuyor.

TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO konut geliştirme kapsamında, arazisinin %80'i yeşil, açık ve sosyal alanlar olarak tasarlanan projede, yürüyüş ve koşu parkurları, spor alanları, açık yüzme havuzları, süs havuzu ve çocuk oyun alanları bulunuyor. Güvenlik kontrollü kapalı site yapısı içinde, konforu ve fonksiyonelliği ön planda tutan modern mimarisi, işlevsel iç mekan çözümleri, dört mevsim yaşayan peyzajı, depreme dayanıklı yapısı ve üstün inşaat kalitesi ile Mavişehir Modern yeni bir yaşam alanı oluşturuyor.

20 955 m² arsa alanı üzerinde, zemin+6, zemin+8 ve zemin+9 olmak üzere 10 blok toplam 316 daireden oluşan Mavişehir Modern'de; günümüz insanının konfor ve ihtiyaçları dikkate alınarak projelendirilmiş, 75 m² ile 234 m² aralığındaki 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler farklı yaşam biçimleri için seçenekler oluşturuyor.

Blokların arsanın çeperine yerleştirilmesiyle, arsanın ortasında, sosyal alanların yeşil ve su öğeleriyle bütünleştiği geniş bir rekreasyon avlusu oluşturulan Mavişehir Modern'de, denizden esen imbat rüzgarının, İzmir iklimine uygun olarak tasarlanmış geniş balkonların baktığı bu iç avludan geçirilmesiyle dairelerin bu eşsiz rüzgarı içine alabilmesi sağlanarak keyifli iç ve dış yaşam alanları yaratılıyor. Geniş pencere açıklıkları dairelerin tümünün gün ışığı ile buluşmasını sağlarken, konut sakinlerinin hem dışarının güzelliklerini hem de blokları çevreleyen eşsiz bahçenin yeşilini doyasıya yaşamaları sağlanıyor.

Temel sistemi ve zemin iyileştirilmesi projesi Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Fakültesi Geoteknik Ana Bilim Dalı tarafından ve Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılan Mavişehir Modern, kullanıcılarına güvenliği, site yapısının konforu ile sunuyor.

 • Açık yüzme havuzu,
 • Açık ve yarı kapalı güneşlenme terasları,
 • Basketbol sahası,
 • Koşu ve yürüyüş parkuru,
 • Süs havuzları ve bahçe gurupları,
 • Açık spor alanları,
 • Çocuk oyun alanları,
 • Açık otopark,
 • Site içi kameralı kontrol ağı,
 • Site ve blok girişleri ile bağlantılı görüntülü intercom sistemi,
 • Sığınaklar,
 • Jenaratör Sistemi,
 • 24 saat güvenlik...

Proje Görselleri :