Emlak Konut

EN AR

Tamamlanan Proje

MY TOWERLAND

Doğu Ataşehir'in en değerli bölgesinde kurulan My Towerland, modern ve özgün anlayışıyla hayatın her alanında yüksekte olmayı başaranlar için yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Ataşehir'de uzun süredir beklenen "Premium" site yaşamı My Towerland ile hayat buluyor.

GÖKYÜZÜ KADAR SINIRSIZ

Hayalini kurduğunuz yaşam biçimiyle ilgili beklentilerinizi daha da yükseklere taşıyor. İstanbul'un en önemli yerleşim merkezlerinden Ataşehir'de My Towerland bir ilke imza atıyor. My Towerland, sadece bir yaşam alanı değil, yepyeni bir yaşam anlayışı sunuyor aynı zamanda. Alışveriş merkezleri, hastaneleri, okulları, sosyal faaliyet alanları, kültür ve spor kompleksleri ile İstanbul'un önemli marka değerlerinden olan, yakın zamanda geleceğin finans merkezi olmaya hazırlanan Ataşehir, kentin stresinden uzak huzurlu yapısı, depreme dayanıklı coğrafyası, ulaşım kolaylıklarıyla bugünün ve yarının gözdesi olmayı hak ediyor.

Farklı temalarda tasarlanan kulelerden oluşan My Towerland, bulunduğu arazinin konumunu kulelerinin yüksekliği ile birleştirerek, Ataşehir'den İstanbul'un tüm güzelliğini ve denizin en derin mavisini tüm ihtişamıyla seyretme imkanı sunuyor

SKY TOWERS - 1. ETAP

Sky Towers, sizlere lüks yaşamın tüm anahtarlarını vadediyor. My Towerland 'in ilk etabı olan Sky Towers, 41 ve 31 katlı 2 kuleden oluşuyor. Toplam 420 daire ve 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 penthouse'ların yer aldığı proje, uzun araştırmalar sonucu her türlü ihtiyacı ve arayışı karşılamak için tasarlandı.

Kapalı otopark, açık havuz, fitness center, sauna, buhar banyosu, dinlenme alanları, kreş, tenis, basketbol ve voleybol sahaları, Sky Towers sakinlerinin hayatını zenginleştirmek ve kolaylaştırmak için düşünüldü. Yangın alarm sistemi, yatak odası ve salonda klima, aspiratör, kombi cihazı, ankastre bulaşık makinesi, fırın ve ocağın yanı sıra yaşam kalitesini daha da artırmak amacı ile her daireye özel depo alanı ve jeneratör hizmeti de sağlandı.

My Towerland projesinde daireler sahiplerine 0cak 2012'de teslim edilecek.

My Towerland ile ilgili detaylı bilgilere www.mytowerland.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Proje Görselleri :