Emlak Konut

EN AR

Tamamlanan Proje

SEYRANŞEHİR

Makro İnşaat & Akyapı Ortak Girişimi olarak, Emlak Konut GYO A.Ş. ile gelir paylaşımı modeliyle Başakşehir’de yaklaşık 25.000 m² arazi üzerine inşa edilen Seyran Şehir, 7 blokta toplam 220 daireden oluşuyor. “Bir Ev.Bir Aile” konsepti üzerine tasarlanan Seyran Şehir, Türk aile yapısına uygunluğu göz önüne alınarak 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere 121 m² - 326 m² değişen büyüklüklerde farklı daire alternatiflerini barındırıyor.

Yüzde 80’i yeşil alan olarak ayrılan Seyran Şehir’de çok ve çeşitli sayıda peyzaj öğeleri ile donatıldı. Yeşil alanlar, restaurant ve kafeterya, alışveriş yapabileceğiniz cadde mağazaları, kapalı otoparklar, açık & kapalı spor alanları, 220 ev 220 aileye özel olarak tasarlanan kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, Türk hamamı, fin hamamı, sauna ve buhar odalarını içinde barındıran sosyal tesisleri Seyran Şehir’i görenleri kendisine hayran bırakacak kadar iddialı.

Hepimizin özlediği konfor ve huzuru, yaşam alanlarında size sunan Seyran Şehir, standart bir akıllı evin ötesinde bir alt yapıya sahip. Başakşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilecek Living Lab ICT Sistemi sayesinde Seyran Şehir’de, evinizden çıkmadan aile hekiminizle görüşebilecek, marketten sipariş verebilecek, çocuklarınızın derslerini evinizden takip edebilmek gibi pek çok ayrıcalığa sahip olacaksınız.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından açıklanan ve İstanbul Avrupa yakasında kurulacak 1,5 milyon nüfusluk yenişehir projesinin merkezi olan Kayaşehir Uydu Kenti’nin çekirdeğinde yer alan Seyran Şehir’e çeşitli toplu ulaşım alternatifleri bulunmaktadır. Seyran Şehir hemen önünde İstanbul Büyük Şehir Belediyesi’nin 2019 Metro & Raylı sistemler projeksiyonu dahilinde hafif raylı sistem istasyonu alanı bulunuyor. Bu kapsamda önümüzdeki yıllarda metro-tramvay ve hızlı tren entegrasyonu tamamlandığında Seyran Şehir’den raylı sisteme bindiğinizde İstanbul’un her noktasına konforlu bir biçimde ulaşım sağlanacak.

Ayrıca Seyran Şehir, Kuzey Marmara Otoyolu ve Tem Otoyolu’na 4 dk. Olimpiyat Stadı ve metro istasyonuna 3 dakika, Şehir Hastanesi’ne 2 dakika ve Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakikalık mesafede bulunuyor.


 

Proje Görselleri :