Emlak Konut

EN AR

Tamamlanan Proje

1STANBUL ISPARTAKULE

Her köşesine yeşilin ve mavinin hakim olduğu, konforu doğayla buluşturan mimari anlayışı, günün her saatinde yaşayan, farklı zevklere alternatif çözümler sunan sosyal alanları ve hizmetleriyle hayatla iç içe, hayatın içinde 1stanbul...

1stanbul'da kaliteli bir yaşam için ihtiyacınız olan her ayrıntı düşünüldü.

Dairenize direk geçiş yapabileceğiniz kapalı otopark, blok girişlerinde sizi ve misafirlerinizi karşılayan ferah bir lobi ve bekleme alanı... Her katta bahçe keyfini yaşayıp samimi dostluklar kurabileceğiniz kat bahçeleriyle 1stanbul, kendinize ve ailenize verebileceğiniz en güzel hediye.

1stanbul'un yaşama renk ve hareket katan sosyal alanlarıyla, dolu dolu bir hayat ve sağlıklı bir gelecek sizi bekliyor. Toplam arsa alanı 90.000 m2 toplam inşaat alanı 206.000 m2 1.188 konut 482 adet 1+1 228 adet 2+1 390 adet 3+1 32 adet 3+1 dubleks 56 adet 4+1 olan proje özgün mimarisi, geniş sosyal olanakları, 58m2'den 219m2'ye kadar değişen 1+1, 2+1, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1 daire alternatifleri ve ulaşım imkanları ile keyifli bir yaşam sunuyor.

1stanbul, ayrıca herkesin yaşamak isteyeceği, kazançlı bir yatırım fırsatı da sunuyor. İstanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Ispartakule'nin en merkezi noktasında yer alması da 1stanbul'u değeri sürekli artan, kira getirisi yüksek bir proje olmasını sağlıyor.

Avrupa Yakası'nda modern yaşamın yeni merkezi olan Bahçeşehir-Ispartakule'nin girişinde yer alan 1stanbul, alternatif ulaşım olanaklarıyla şehrin enerjisinden kopmadan huzurlu bir yaşam sunuyor. Bir yanda şehir, diğer yanda deniz ve göl manzarasına sahip 1stanbul'da hayat dört dörtlük yaşanıyor.

DumankayaMiks ile ilgili detaylı bilgilere www.dumankaya-miks.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Proje Görselleri :