Emlak Konut

EN AR

Tamamlanan Proje

BAHÇETEPE İSTANBUL

Kimimizin ailesi göç etti İstanbul’a, kimimiz iş için, kimimiz mesleki gereklilik, kimimiz eğitim için geldik. Kimimiz ise İstanbul’u sevdiğimiz için yaşamayı seçtik. Hepimiz keyifle yaşadık bu şehirde ama öyle anlar oldu ki, İstanbul’un metropol hayatından sıkılıp, “keşke şöyle rahat bir nefes alabileceğimiz, ayaklarımızı uzatıp kuşların cıvıltılarını dinleyeceğimiz, çocuklarımızın güvenle ve eğlenerek oynayabileceği, yeşil ve toprakla bütünleşmiş, huzur dolu bir yerde yaşasaydık” dedik. Bahçetepe İstanbul tüm bu özlemlere son verecek bir proje. Bahçetepe İstanbul, bir yaşam alanından beklenen tüm isteklere, hatta daha da fazlasına cevap verecek büyük bir projede

Yıllardır inşaat sektöründe başarılı işlere imza atan ve yüksek tecrübeye sahip iki marka Makro İnşaat ve Akyapı İnşaat’ın bir ürünü olan Bahçetepe İstanbul, geleceğin mimarisini, aile değerleriyle harmanlıyor ve her zaman önemini koruyacak büyük değerler sunuyor.

Bahçetepe İstanbul, 81.910 m² konut arsa alanı ile 127.000 m² rekreasyon ve bahçe alanı olmak üzere, toplamda 208.910 m² yüzölçümüne sahip büyük bir proje olarak göze çarpıyor. Aile Bağları ve Medikule olmak üzere iki bölümden ve toplam 1476 yaşam ünitesinden oluşuyor.

Konut sektöründe bir ilk: GERÇEK BAHÇELER…

Aile bağlarında oturanlar, hemen yan parsellerinde içinde rengârenk kulübelerin bulunduğu kendi mahsullerini yetiştirebilecekleri gerçek bir bahçeye sahipler.

Proje Görselleri :