Emlak Konut

EN AR

Tamamlanan Proje

BİZİM EVLER 4

İhlas Holding'in 11.370 aileyi kalite konut sahibi yapan Ispartakule'de geliştirdiği Bizim Evler markalı konutlarına bir yenisi daha ekleniyor. Ispartakule'deki dördüncü proje 780 konutluk Bizim Evler 4 adıyla bölgenin en değerli projesi olmaya aday.

Emlak Konut tarafından nitelikli konut bölgesi olarak planlanan İstanbul Bahçeşehir - Ispartakule mevkiinde konumlandırılan Bizim Evler projeleriyle bölgede Bizim Evler Mahallesi kuruluyor.

60 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılan Bizim Evler 4, 780 daireden oluşuyor. Projede 336 adet 2+1, 224 adet 3+1 ve 220 adet 4+1 daire tipleri yer alıyor. Bizim Evler 4 projesi 780 konutun yanı sıra 30 adet ofis, 2 katlı dershane ve 70 mağazalık Bizim Çarşı ile bölgeye büyük değer kazandıracak.

Tren istasyonuna 150 metre, Atatürk Havalimanı'na 15 dakika mesafede yer alan Bizim Evler'e İETT günde 150 yi aşkın sefer düzenliyor. TEM Otoyoluna bitişik konumuyla da şehir içi ulaşımda büyük kolaylık sağlayan Bizim Evler, İstanbul'un önde gelen konut projeleri arasında yerini alıyor. Bizim Evler projelerinin tamamlanmasının ardından da Ispartakule'de Bizim Evler markalı konutlarında 11 bini aşkın kişi yaşayacak.

Ayrıca,

Projenin %85'i peyzaj alanına ayrılarak site içinde ferah bir alan sağlanıyor.

Geniş peyzaj alanı ve sosyal tesislerin yanı sıra konumu itibariyle ulaşımda da büyük rahatlık sağlıyor.

Dairelerin tamamı, A enerji sınıfı ankastre cihazlar,

İnvertörlü klimalar ve yoğuşmalı kombi ısınma sistemleri ile donatılmış olarak teslim ediliyor.

Bizim Evler 4 projesinin 2013 sonunda teslim edilmesi planlanıyor.

Proje Görselleri :