Emlak Konut

EN AR

Tamamlanan Proje

EVVEL - ADIM İSTANBUL

Emlak Konut,  İntaya, EYG ve İntes hasılat paylaşımı ortaklığı ile Başakşehir’de hayata geçen EVvel İstanbul projesi, evvel zamanın değerlerine özlem duyan herkese mahalle yaşamının sıcaklığı sunmaya hazırlanıyor.

‘Evvelce nasılsa, EVvel’de fazlasıyla’ sloganıyla geçmişin değerlerini günümüzün konforuyla buluşturan EVvel İstanbul, sokaklarından sosyal alanlarına mahalle kültürünü yeniden yeşertiyor. 40 bin metrekare arsa alanına sahip proje çevre ve doğaya saygılı, yeşili içine alan bir konseptte hayat buluyor. İçe kapanık bir site yerine daha açık ve şeffaf; kentsel aks, park, ortak alan ve sosyal alanların birbiriyle iletişim halinde olacağı bir yaşam alanı olarak kurgulanan Evvel İstanbul, mahalle kültürünü canlandıracak biçimde sokakları, meydanları, yeşil alanları, ticari üniteleri ve sosyal alanları da içinde barındırıyor. Yaşlı, engelli dostu ve çocuk güvenliği ön planda tutularak geliştirilen EVvel İstanbul her türlü spor, gezi ve dinlenme imkanı sunan yeşil ağırlıklı rekreasyon alanları; büyük balkon, yüksek tavan, bol güneş alan aydınlık cepheli konut mimarisi ile de büyük beğeni topluyor.

 *Üçüncü Boğaz Köprüsü ve Üçüncü Havalimanı ile Kanal İstanbul ve Kuzey Marmara Otoyol Projesi gibi devasa projelerin yer alacağı Yeni İstanbul’un merkezi Başakşehir’de yükselecek olan ‘EVvel İstanbul’, aynı zamanda depreme karşı yüksek dayanıklılık sunan zemin kuşağı üzerinde kuruluyor. Proje aynı zamanda yakın çevresindeki geniş ulaşım seçenekleri, eğitim, sağlık ve sosyal olanaklarıyla hayat kalitesini de bir adım öteye taşıyacak.

 678 konutluk projede, 1+1’den 5+1’e büyüklüğü 62 metrekare ile 223 metrekare arasında değişen pek çok farklı tipte daire yer alıyor. Konut fiyatları ise 209 bin TL’den başlıyor.

*Yukarıda bahsedilen ulaşım projeleri henüz projelendirme sürecindedir.

 

 

Proje Görselleri :